Referencie

Vyjadrite Vašu spokojnosť s prácou našej realitnej kancelárie ELITE reality a našich maklérov. Prípadne nás upozornite na nedostatky, aby sme mohli skvalitniť nami ponúkané služby a mali len spokojných klientov.

Vo výstavbe:

  • ->

Výber referencií:

Bol som so všetkým nadmieru spokojný v čom sa dalo tam bola ochota a snaha o pomoc a ja som mal minimum starostí. Ďakujem maklérke Selcovej.
VL

My sme boli velmi spokojni, vsetko prebiehalo hladko a rychlo a dokonca Paťa bola ochotna pomoct nam aj cez vikend.
KM

Ďakujeme za veľmi dobrú podporu a prácu pri kúpe nehnuteľnosti. Zvlášť si vážime úprimnú snahu a pomoc pri komplikáciách. Maklérka P.Selcová bola pozitívna, aktívna a dostupná vždy, keď sme potrebovali jej služby. No a klobúk dole, že sa vyznáte v tých všetkých papierovačkách :) Odporúčame túto realitnú kanceláriu a ďakujeme.
Vlado

RK ELITE môžem len vrelo odporúčať. Oceňujem milý prístup, trpezlivosť, skvelú komunikáciu, rýchly servis. Pri kúpe nehnuteľnosti ďakujem maklérke pani Kvaššayovej a pani Selcovej za kvalitne odvedenú prácu.
Lucia

Oceňujem profesionalný prístup, zrozumiteľnú a pohodovú konverzáciu a to, že som sa nemusela o nič starať pri predaji domu. Skutočne veľmi kvalitný servis. Ďakujem.
Hovorková M.

So službami RK ELITE sme veľmi spokojní, zvlášť s maklérkou Patríciou Selcovou, ktorá nám pomáhala s kúpou aj s nájmom nehnuteľnosti. Je to profesionálka - šikovná, ochotná a ústretová. Poradí a následne aj vybaví všetko za Vás.
Ďakujeme a prajeme veľa takých spokojných klientov, ako sme boli my.

Zuzana

Velmi profesionální jednání Patricie při zadání mého požadavku na prodej chalupy SR. Veškeré jednání spojené s prodejem bylo vstřícné a pozitivní. Děkuji
Zdena Petrůjová

Dobrý deň,
veľmi pekne vám ďakujem za váš servis okolo kúpi chaty, veľmi si vážim obetavosti maklérky Patrície. Je to veľmi rýchle a pohodlné, kupovať nehnuteľnosť cez vašu kanceláriu. Prajem veľa ďalších úspechov vo vašej práci.
Práve sme na chate a už si ju užívame.
Ďakujeme

Iveta Holičová

S pani Patricou Selcovou a jej prístupom som bola nad mieru spokojná. Vrelo odporúčam Vaše služby. Ste veľmi šikovná, ústretova a ochotná. Ďakujem velmi pekne Špániková

Realitnú kanceláriu hodnotím veľmi pozitívne, profesionálny prístup a rýchly predaj nehnuteľnosti. Doporučujem každému, kto plánuje predaj nehnuteľnosti, aby sa obrátil na túto realitnú kanceláriu. O všetko sa postarali od A po Z. Veľmi oceňujem aktívny prístup a pomoc aj po zrealizovaní predaja. Obzvlášť chcem poďakovať a vyzdvihnúť p. Selcovú.
Sabo

Voči transakcii nemáme výhrady, boli sme spokojní a všetko prebehlo podľa noriem.
MP2

Všetko bolo v poriadku tak, ako sme očakávali. Možno pre niekoho samozrejmosť, ale často sa aj veci samozrejmé samozrejmými nestávajú. V tomto prípade ale bola služba výborná.
MP

So službami realitnej kancelárie ELITE a konkrétne s prácou pani maklérky Patrície Selcovej sme boli veľmi spokojní. Jej služby sme využili už dvakrát a ani raz nás nesklamala. Pri kúpe nehnuteľnosti za nás vybavila aj prihlášku do elektrární, oznámenie na daň z nehnuteľnosti...
Môžem len odporučiť..
Zuzana

Super profesionálny prístup pani Selcovej, promptnosť vo vybavovaní záležitosti týkajúcich sa kúpy/predaja. Určite odporúčam.
Lenka Jackuliaková

Maximálna profesionalita a spoľahlivosť
Katarina Svecova

Vyslovujem poďakovanie RK Elite Reality a pani Patrícii Selcovej, s ktorou sme predovšetkým komunikovali v celom procese predaja nehnuteľnosti. Oceňujem profesionálny a ľudský prístup a veľkú flexibilnosť a ústretovosť. Ak budeme v budúcnosti opäť potrebovať služby, určite sa na spomínanú RK znovu obrátime. 100% odporúčam.
Ľ.M.


Dobry den,

dnes sa nam ponuka moznost podakovania RK Elite hlavne pani Kvassayovej,za jej
profesionalny, ludsky, flexibilny, a ustretovy pristup potazne predaja nasej nehnutelnosti v Povazskej Bystrici.
Spolupracu s RK Elite odporucame v plnom rozsahu dalej.
Elite reality prajeme do buducna vela uspechov a spokojnych klientov.

Katarina Mosny

Dobrý deň,

maximálna spokojnosť a profi prístup.

Butko Štefan

Ďakujem veľmi pekne RK Elite a pani Patrícii Selcovej za ľudský, profesionálny, flexibilný a ústretový prístup. Zároveň veľmi oceňujem služby, ktoré RK poskytuje pri predaji a kúpe bytu týkajúce sa prihlásenia/odhlásenia vlastníkov bytov z odberu elektriny, plynu a prihlásení/ odhlásení súvisiacich s bytovým družstvom. Mám skusenosť s predajom bytu cez inú RK - a tieto služby vôbec neposkytujú.
Spoluprácu s RK odporúčam a dávam im plných 100%! Naozaj nie je čo vytknúť. Veľmi pekne ďakujem pani Selcovej a prajem ešte veľa úspechov v pracovnom a osobnom živote..

K. Kuciaková

Ďakujem RK Elite za ich profesionálny, ústretový a ľudský prístup. To je to, čo ich odlišuje. Sú pre klienta skutočnou oporou a odbremenením od množstva povinností. Balík ich služieb rozhodne zodpovedá cene, možno ju v niektorých prípadoch aj prevyšuje. Vysoko hodnotím aj hlbší zmysel ich práce, nakoľko nepotrebné veci z nehnuteľností dobrovoľne sprostredkovávajú sociálne slabým a ľuďom v núdzi. Spoluprácu s RK Elite rozhodne odporúčam. Našou maklérkou bola pani Selcová, ktorej týmto ešte raz zo srdca ďakujem.


Tatiana Červená

Dobrý deň, musím oceniť prácu Patricie Selcovej. Jej profesionálny prístup, šikovnosť, ochotu pri akejkoľvek činnosti, veľkú ústretovosť a empatiu voči klientovi. Je to veľmi sikovna maklerka. S jej prístupom som bola maximalne spokojná.
Jednalo sa o predaj dvoch nehnuteľnosti v Povazskej Bystrici
Iveta Machcinikova

Ďakujem RK Elite za služby pri kúpe nehnutelnosti. Konkrétne ďakujem maklérke Pati Selcovej za pomoc, ústretovosť a profesionalitu. Určite odporúčam.
Z. Michalcová

Dobrý deň, s úrovňou kúpy a predaja nehnuteľnosti som spokojná a tiež so spoluprácou maklérky pani Patrície Selcovej. Maximálne vychádzala v ústrety pri zabezpečovaní kúpy nehnuteľnosti. S pozdravom a vďakou Michalíková

Ďakujeme RK ELITE za profesionálny aj ľudský prístup pri predaji. Boli sme maximálne spokojní a určite odporúčame, riešenie sa u nich vždy nájde.

Milan S.

Profesionálny ľudský prístup, perfektný servis a ochota riešiť aj nečakané situácie, veľké ĎAKUJEM.

Rodina Škoríková

Pracovníci RK ELITE sú neskutočne ochotní zodpovedať resp. vyriešiť každú otázku. Komunikácia a vystupovanie bola na vysokej profesionálnej úrovni, vždy boli k dispozícii a hlavne ponúkajú služby od A po Z za rozumnú cenu. Bola som s nimi veľmi spokojná a odporúčam ich každému, kto nemá čas resp. chuť na všetky tie papierovačky okolo predaja, kúpy, či prenájmu nehnuteľnosti. Všetko vyriešia za Vás.
Ivana H

Spokojnost. Dobra komunikacia.
T.M.

Chcem sa poďakovať realitnej kancelárií ELITE za služby pri predaji rodinného domu. Oceňujem prácu celého kolektívu a odporúčam využiť ich služby, nakoľko sú vysoko profesionálne a zároveň sú dievčatá veľmi ochotné, príjemné a ústretové, bola som veľmi spokojná. Ešte raz ďakujem a prajem veľa úspechov a spokojných zákazníkov.
Mária Valová

Ďakujem kancelárií za pomoc a služby pri predaji rodinného domu. Oceňujem ochotu pomôcť, vždy boli k dispozícií, pri ťažkostiach sa správali profesionálne a zodpovedne. Takisto je vidno, že majú dokonale zmapovaný trh, ich komunikácia je na požadovanej úrovni, vždy boli k dispozícií. Vrelo doporučujem.
Peter

Realitnú kanceláriu ELITE doporučujeme. Chceme oceniť príjemné a ľudské vystupovanie pani Selcovej, jej profesionalitu, ochotu, ústretovosť, promptnosť a flexibilitu. Na jej práci vidno, že ju to baví, záleží jej na spokojnosti klientov a snaží sa pre to urobiť maximum. Z našej strany len pozitívna skúsenosť.

Ľudmila a Peter

S prácou tejto realitnej kancelárie som bola veľmi spokojná a ďakujem za jej služby.
Jana R.

Realitnú kanceláriu ELITE všetkým doporučujem.
Práca pani Selcovej a Kvaššayovej je nadštandardná. Ochota, ústretovosť, trpezlivosť, v ktorúkoľvek hodinu.
Predali sme dom, kúpili byt. Zo srdca ďakujem.
Eva Brzá

S prácou realitnej kancelárie ELITE som bola veľmi spokojná. Pani Selcová bola vždy naklonená akémukoľvek dialógu a v hociktorý deň, či hodinu. Vždy milá a ochotná. Ďakujem a odporúčam. Gabriela Ondrichová

Výborný prístup, služba, výsledok.
Ľudovít Hajduch

S prácou realitnej kancelárie ELITE sme boli mimoriadne spokojní. Ich prácu považujeme za nadštandardnú, veľmi dobré výsledky, príjemná a ústretová komunikácia,loajalita, maximálna ochota.Ďakujeme a odporúčame
Martausová/MB/SL

Prácu aj výsledky považujeme za nadštandardné. Veľmi príjemná spolupráca, ochota, odbornosť a loajalita tímu. Ďakujeme a odporúčame.
Bronislava M.
Bronislava/BM

Skvelý prístup. Ďakujem za zrealizovanie nového bývania. Odporúčam !
Matúš O.

Ďakujem za spoluprácu. Predaj sa uskutočnil, aj keď na začiatku boli trochu obavy z nevysporiadaných pozemkov, ale kupec sa našiel a vyzerá to tak, že on má z kúpy väčšiu radosť ako ja z predaja. Ďakujem ELITE reality.
Pavol B.

Ďakujem pekne za spoluprácu p.Kvaššayovej aj p.Selcovej
Vrelo odporúčam a teším sa na ďalšiu spoluprácu :D
Vlčík M.

Dobrý deň prajem s prácou ako aj jednaním vašich maklérov s ktorými sme pri predaji prišli do styku som veľmi spokojná jednanie aj všetky podklady sme mali vždy tak ako sme sa dohodli pripravené. Doporučujem k spolupráci,rýchle a seriozne jednanie a milé a ústretové dámy. S POZDRAVOM a ešte raz ďakujem.
Šubíková

Vrelo odporúčam. Ak potrebujete predať ci kúpiť nehnuteľnosť, ste na správnom mieste pokiaľ sa obrátite na kolektív Elite reality.
Oceňujem absolútne profesionálny prístup, serióznosť, a hlavne loajalnosť, čo v mnohých iných realitkach akosi chýba.
Potom sa stáva, že ľudia nedôverujú, pochybujú, upodozrievaju... z neserioznych praktík, ba až z pôvodného konania a obávajú sa využiť služby, ktoré veľakrát ušetria nemalo času, financií ba nebojím sa povedať aj nervov.
Ešte raz vrelo odporúčam každému, kto potrebuje využiť služby realitky na vysoko profesionálnej úrovni bez toho, aby sa musel o niečo obávať. Veľké ďakujem.
Ľuboš G.

Som maximalne spokojna a zaroven odporucam ostatnym ludom tuto realitku. Pruznost, ustretovost a spolahlivost im vobec nechyba. Dakujeme.
Kardosova

Predávali sme byt a som veľmi spokojná s prístupom a ochotou, aj mimo pracovnej doby a nad rámec ponùkaných služieb. Určite odporúčam
Čunderlíková E.

Ďakujem za ochotu. Prijatie tel hovorov aj mimo pracovného času. Ochotu stretnúť sa aj mimo kancelárie a vždy veľmi milé profesionálne jednanie. Môžem vás len odporučiť.
Jana Eldesová

Boli sme naozaj spokojní s prístupom.Vďaka.
mk

Ďakujeme kolektívu realitnej kancelária ELITE pod vedením pani Kvaššayovej a sprostredkovateľke služby pani Selcovej za promptné vybavenie našej požiadavky ohľadne aktu predaja nehnuteľnosti. Komplexná služba bola poskytnutá na vysokej odbornej, profesionálnej,
administratívnej úrovni s cieľom adekvátne sa empaticky prispôsobiť náročným požiadavkam klientov.

Služby uvedenej realitnej kancelárie odporúčame využiť aj ostatným záujemcom, ktorí ešte stále váhajú.
M a R G.

Realitnú kanceláriu ELITE využívam pri prenájme nehnuteľnosti už mnoho rokov. Je to spoľahlivý partner s profesionálnym prístupom. Majú moju plnú dvôveru a teším sa na ďalšiu spoluprácu.
P. H.

Som veľmi spokojný zo službami. O všetko sa postarali za mňa, čím som ušetril veľa času.
Potešila nás aj malá pozornosť od makléra. Ďakujem
Tomas S.

Realitnú kanceláriu ELITE som si vybrala na základe výbornej referencie a svoje rozhodnutie rozhodne neľutujem. V priebehu celého procesu predaja bol celý tím veľmi nápomocný, ochotný a ústretový, komunikácia bola vždy efektívna a rýchla. Mimoriadne oceňujem vysoko profesionálny a zároveň veľmi príjemný a ľudský prístup zo strany maklérky. Predaj bytu bol vďaka profesionalite realitnej kancelárie úplne bezproblémový a prebehol vo veľmi krátkom čase.
Spolupráca s ELITE rozhodne prekonala moje očakávania a vrelo túto realitnú kanceláriu odporúčam každému, kto potrebuje pomoc s predajom nehnuteľnosti.
Ďakujem ešte raz za všetko celému tímu a želám veľa rovnako spokojných klientov :)


Monika Z.

Všetko bolo na profesionálnej úrovni, skvelá komunikácia, odbornosť a ochota.
Ďakujeme a vrelo doporučujem.
Došeková

Všetko prebehlo tip top. Super prístup. Vrelo odporučam slecny Selcovu a Kvaššayovu cmuk :)
Sisa

Všetko na výbornej úrovni. Som maximálne spokojný či s rýchlosťou, informáciami, všetko vybavia za Vás. Mate to bez roboty. Odporúčam každému jednému.
Dušan Š

S prácou realitnej maklérky pani Kvaššayovej som bol veľmi spokojný. Jej profesionálny, ľudský prístup a rýchle jednanie bolo dokonalé. Vrelo odporúčam využiť služby celého kolektívu realitnej kancelárie ELITE.
Miroslav O.

Profesionálne služby na vysokej úrovni.... Vrelo odporúčame spoluprácu...
M&M Körmendy

Dievčatá z tejto realitky sú ochotné, ústretové, milé, prosto profesionálky. Ďakujeme, aj keď neskôr, za všetky - aj nad rámec poskytnuté služby.
Slávka Š.

Všetko dokonalé, od začiatku až po koniec predaja nehnuteľnosti. Odporúčam!
J.H.

Vrele doporučujem ELITE reality všetkým potenciálnym predajcom alebo kupcom nehnutelností. Ak hľadáte profesionálnu realitnú kancelariu s ľudským prístupov, ktorá venuje pozornosť aj najmenším detailom určite nebudete s ELITE reality sklamaní!!! Sú absolútne fantastický od A po Z. Úplná dôvera.
Palo

ELITE reality som si vybral pre predaj domu najmä pre profesionálny, ľudsky a ústretový prístup pani Kvaššayovej pri výbere a počas rokovania o uzatvorení sprostredkovateľskej zmluvy.
Neoľutoval som, celá kancelária ELITE reality plne splnila alebo prekročila všetky naše očakávania, predaj prebehol bez problémov aj keď sme ho robili zo zahraničia, navyše nás na záver ELITE reality prekvapila pekným darčekom na rozlúčku.
Vrele doporučujem ELITE reality všetkým potenciálnym predajcom alebo kupcom nehnutelností. Ak hľadáte profesionálnu realitnú kancelariu s ľudským prístupov, ktorá venuje pozornosť aj najmenším detajlom určite nebudete s ELITE reality sklamaní!!!
Este raz ďakujem a prajem hodne úspechov a spokojných zákazníkov.

Tuto realitnu kancelariu odporučam na 100%,krasne ludske jednanie,bezproblemove vybavenie a prijemny kolektiv

Najlepsia realitna kancelaria boli sme nad ramec spokojny vrelo odporucame
V.R.

S ELITE Reality sme boli maximálne spokojní, vrelo odporúčame :) Veľmi príjemné, profesionálne, ochotné poradiť, rýchla komunikácia, proste TOP. Ďakujeme.
MG a MŠ

Cez RK Elite som kupil aj predal nehnutelnost.
Pani Kvassayova je profesional, znala veci, vzdy ochotna odkomunikovat kazdu otazku, poziadavku. Plne odporucam, to co robia, robia naplno. RT :)

Dobrý deň
s maklérkou p. Kvassayovoú sme boli maximálne spokojný. Príjemná a ústretová, ďakujeme.

Dakujem za vybornu spolupracu. Ste zodpovedna, cestna, skusena a diskretna realitka. Urcite Vas vsetkym odporucam. Ste maximalne spolahlivi v obch. zalezitostach. Dakujem aj za maly darcek...potesil :)

Boli sme spokojný, ďakujeme za ústretový prístup počas celej doby spolupráce.

S výberom realitnej kancelárie Elite som maximálne spokojná. Vyzdvihujem vašu profesionalitu, korektné jednanie a bezproblémový, rýchly priebeh predaja nehnuteľnosti. Vaše služby odporúčam.. a ďakujem aj za milý darček.. Spokojná klientka

Dakujeme za vybornu spolupracu.ste zodpovedna,cestna,skusena a diskretna realitka.Urcite vas vsetkym odporucame.ste maximalne spolahlivi v obch.zalezitostach. dakujeme aj za maly darcek...je to mile :).

Boli sme spokojní pri kúpe bytu. V realitke sme sa cítili príjemne. Vládne tam príjemná atmosféra, milé a ochotné dievčatá. So všetkým vedia pomôct a vybaviť. Odporúčam!Veľmi pekne ďakujeme aj za pekný darček. Michaela N.

S maklerom p. Kvassayovou som maximalne spokojny, je profesionalka, vsetko mala pod kontrolou, ziadny stres. Pruzne a rychlo reaguje na maily a sms. Je ustretova a vie pracovat s ludmi. Dakujem. Cernansky

Bola som veľmi spokojná s touto realitkou, ich profesionálnym prístupom pri kúpe bytu.Zároveň Ďakujem aj za milý darček , ktorý som dostala od realitky. Vrelo odporúčam každému, 100% spokojnosť. Jana Š.

Som veľmi spokojná s prístupom maklérky, veľmi rýchlo zohnala kupcu na náš dom..
Ďakujem veľmi pekne a odporúčam !! PS

Vrelo odporucam profesionalny, ustretovy a zaroven ludsky pristup mnohe RK si mozu brat priklad .Jakub.S.

So službami realitnej kancelárie sme boli maximálne spokojní. Kanceláriu vrele dporúčame! rod. CH.

S Elitte reality som maximálne spokojná :) profesionálny prístup, rýchle jednanie :) Všetko prebehlo bez problémov a rýchlo.
Ďakujem :) MM

Príjemný, rýchly a spoľahlivý prístup. Znalosť a informovanosť o nehnuteľnosti bez problémov.

So sluzbami sme boli velmi spokojni. peto a evka

Veľká spokojnosť,ďakujeme.M.K.

dobry den spolupracujem z Vasou realitkou maklerka Evka Gazova je velmi mila , laskava , ustretova, bodaj by bolo takych ludi viac. dakujem Kubisova Eva

Maximálna spokojnosť pri predaji nášho bytu. Odporúčam túto realitnú kanceláriu každému, kto chce predávať svoju nehnuteľnosť bez rizika. Oceňujem prístup ku klientovi a právny servis. Prajem veľa ďalších spokojných klientov. Vďaka L.J.

Ďakujeme za spoluprácu pri predaji, a aj nákupe bytu. 100% spokojnosť, prívetivá komunikácia, profesionálne služby. Prajeme celému kolektívu veľa ďaľších prac. úspechov a spokojních klientov. Rod. M.

Elite reality je vysoko profesionalna ako pristupom tak sluzbami.Patri Vam velke dakujeme. M+J+K :)

So službami ELITE reality sme boli mimoriadne spokojní. Bála som sa predaja bytu cez realitnú kanceláriu, ale po skúsenosti by som túto realitku vrelo odporučila všetkým, čo ešte váhajú. Ďakujeme. E.H.

Tato realitka je naprosto famozna. S takym pristupom, aky som zazil tu, som sa uz dlho nestretol. S touto kancelariou bola pre mna kupa noveho bytu skutocne jednoducha, a bezproblemova zalezitost. Obrovska vdaka.. Ivan. P.

Ďakujem za pomoc pri predaji mojho bytu, za ochotu a profesionálny prístup.
M.L.

Chcela by som sa poďakovať realitným maklérkam z ELITE reality za pomoc pri kúpe bytu. Som veľmi spokojná ako celý obchod prebiehal. Naozaj veľmi príjemná spolupráca. P.T.

Sme s manželom radi, že sme si vybrali práve túto realitku. Oceňujem aj krásny darček, ktorý sme od ELITE reality dostali :)

Spolupraca s ELITE Reality prebehla ku mojej plnej spokojnosti. Ocenujem velmi ustretovy a profesionalny pristup ku klientovi. Dakujem. A.C.


 

 

 

TOPlist